Aquafresh All in One protection 100ml original

Kód: 308958
Neohodnoceno
Značka: Aquafresh

Detailní popis produktu

Zubní pasta All in One Protection kompletní ochrana pro celou rodinu s oblíbenou svěží mátovou příchutí. 24-hodinová ochrana před cukry díky aktivnímu fluoridu - vytváří ochranný štít, který poskytuje celodenní ochranu povrchu zubů proti působení cukrů. 8 benefitů pro silné zuby a zdravá ústa. Zubní pasta s fluoridem.

Čistěte si zuby dvakrát, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Do 6 let včetně: pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte se svým zubním lékařem nebo praktickým lékařem.

Obsahuje fluorid sodný 0,315% w/w (1450 ppm fluoridu). V případě podráždění přestaňte používat. Nepoužívejte pokud je obal poškození.

Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, PEG-6, Sodium Lauryl Sulfate, Xanthan Gum, Aroma, Titanium Dioxide, Sodium Citrate, Sodium Fluoride, Zinc Chloride, Sodium Saccharin, Carrageenan, Limonene, CI 73360, CI 74260, CI 74160.

Aquafresh All in One Protection Original zubní pasta 100 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: