SUNAR ovocná s 8 cereáliemi 220 g

Kód: 308384
Neohodnoceno
Značka: Sunar

Detailní popis produktu

Vlastnosti 8 vitaminů, železo a vápník, Vysoký obsah vlákniny, Rýže, kukuřice, ječmen, žito, špalda, pšenice, oves, tritikale a ovoce

Marketing produktu 0 % přidaného cukru* *Bez přídavku cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Při podávání prvních příkrmů je důležité, aby si dítě co nejméně zvykalo na sladkou chuť a vytvořilo si tak správné stravovací návyky do budoucnosti. Proto do našich nemléčných kaší Sunar nepřidáváme cukry*. Při zpracování obilovin a výrobě kaše nepoužíváme ani proces hydrolýzy, při kterém vznikají sladké cukry. Způsob výroby nemléčné kaše bez přídavku cukrů* a bez procesu hydrolýzy tak nabízí méně zpracované obiloviny. Kaše si tak zachovává přirozeně obilnou chuť.

S celozrnnou moukou a vysokým obsahem vlákniny

Při výrobě obilné kaše je použito 33 % celozrnné pšeničné a ovesné mouky. Celozrnná mouka obsahuje všechny části zrna, které je nositelem řady dalších výživných látek a je také hlavním zdrojem vlákniny. Díky tomu, že je celozrnná mouka součástí nemléčné obilné kaše Sunar, může tak být vláknina po malých dávkách postupně zařazována do jídelníčku kojenců a malých dětí. 8 vitaminů, železo a vápník

Sunar kaše jsou skvělým obohacením jídelníčku kojence při přechodu na smíšenou stravu. Kaše jsou jednou z prvních potravin, které se po mateřském mléku zavádějí do dětské výživy, protože dodávají energii a jsou ideální pro příjem důležitých látek, jako jsou vitaminy, vápník a železo. Nemléčné kaše jsou vynikající s kojeneckých mlékem Sunar, které díky obsahu mléčného tuku dodá kaši lahodnou chuť.

Další popis

Tato receptura byla vyvinuta experty z Hero Institute for Infant Nutrition.

Instantní ovocná kaše s 8 cereáliemi nemléčná v prášku. Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.

Složení

Mouka z 8 cereálií 96 % (pšenice 52,6 %, celozrnné cereálie 33 % (pšenice 30,7 %, oves 2,2 %), ječmen 5.5 %, špalda 1,1 %, žito 1,1 %, tritikale 1,1 %, rýže 1,1 %, kukuřice 1,1 %), Sušené ovoce 3 % (banány 2 %, jablka 0,3 %, pomeranče 0,2 %), Přírodní aromata, Minerální látky (uhličitan vápenatý, elementární železo), Vitaminy (C, niacin, E, B₆, B₁, A, kyselina listová, D)

Obsahuje : Ječmen, Oves, Žito, Pšenice

Doplňkové parametry

Kategorie: Od 6.měsíce
Hmotnost: 0.22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: