Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta + Kartáček

Kód: 8596149004327
Neohodnoceno
Značka: PHX

Detailní popis produktu

Sensodyne Kompletní ochrana ZP 75ml +kartáček

Zubní pasta Sensodyne Kompletní Ochrana obsahuje flourid cínatý, který napomáhá obnovovat ochrannou vrstvu na citlivých místech a tak je chrání před bolestí. Pasta byla vyvinuta tak, aby při čištění 2× denně zajistila citlivým zubům vše, co potřebují: posiluje sklovinu, pomáhá chránit před zubním plakem a kazem, vytváří na zubech ochrannou vrstvu pro úlevu od bolesti, pomáhá udržovat zdravé dásně a přirozenou bělost zubů a příjemně osvěžuje dech.

Jak ji používat?

Používejte k čištění zubů 2× denně. Naneste zubní pastu o velikosti zrnka hrachu na zubní kartáček a jemnými krouživými pohyby pečlivě čistěte zuby po dobu 2 - 3 minut. Poté vypláchněte ústa vodou.

Přípravek není určen pro děti do 12 let věku, pokud neurčí lékař jinak.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pod ochrannou vrstvou skloviny se nachází dentin (zubovina), porézní materiál složený z miliónu dentinových kanálků. K obnažení zuboviny může dojít v důsledku ústupu dásní nebo postupným ztenčením skloviny, případně může jít o kombinaci obou příčin. Obnažená zubovina (dentin) je citlivým a zranitelným místem zubu a bývá zdrojem občasných záchvatů ostré, bodavé bolesti.

Co obsahuje?

flourid cínatý (fluoride 1100 ppm)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní pasty
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: